Kurumsal

Biz Kimiz...

Kurucumuz

Tema Metal ekibi olarak bizlere ve bulunduğu sektördeki tüm iş ortaklarına rehberlik eden; aynı zamanda dünü, bugünü ve yarını kapsayacak şekilde örnek bir duruş sergileyen kurucumuz Sayın Remzi Köse’yi saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz…

Hakkımızda

Tema Metal, Sayın Remzi Köse’nin değerli tecrübe, bilgi ve birikimleri ile 1994 yılında kurulmuş olup, halen ilk günkü heyecanı ve kuruluş değerlerindeki güven, kalite, müşteri odaklılık, inovasyon ve sürdürülebilirlik temel ilkeleriyle büyümeye devam etmektedir.

Tema Metal, sektörün önde gelen lider firmalarından biri olarak, pazarının mevcut ihtiyaçlarını karşılamakta; aynı zamanda geleceğin talep ve beklentilerini ön görerek Türkiye’de ve dünyada alanındaki en güvenilir ve yenilikçi çözüm ortağı olmayı ilke edinmiştir.

Kıymetli iş ortaklarımız ve ekip arkadaşlarımızla beraber, kurulduğumuz ilk günden bugüne birlikte çalışarak ve üreterek; Türk Sanayisine ve Endüstrisine değer katmayı amaç edinmiştir.

Tarihçemiz

1994

Tema Metal Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Avcılar/ İstanbul'da kuruldu.

2001

İlk ihracat yapıldı.

2004

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini alındı.

2011

Yapılan ikinci fabrika yatırımı ile sac üretim kapasitesi yıllık 26.500 tona çıkartıldı.

2011

Trafo Nüvesi, Proje üretimi - V Kesim üretimine başlandı.

2015

Unicore ürün üretimine başlandı.

2016

Toroidal sarım ürün üretimine başlandı.

2018

Fabrikaya yeni ve kendi ürettiğimiz makineler eklenerek, üretim kapasitesi arttırıldı.

2019

Tema Metal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi oldu.

2023

Deliklikaya / İstanbul'da yapılan yeni fabrika yatırımı ile yıllık üretim kapasitesi arttırıldı.

Sürdürülebilirlik

TEMA METAL ailesi olarak, doğa dostu fabrikamızda sürdürülebilir üretimi destekliyoruz.

Üretimimizi doğayı koruyarak, doğal kaynakları verimli bir şekilde kullanarak ve enerji geri dönüşümüne önem vererek gerçekleştiriyoruz.

Ürünlerimizi, ülkemiz başta olmak üzere tüm dünya için, güvenilir ve faydalı sistemler kullanarak üretmeyi hedefliyoruz.

Çevre Politikamız

Tema Metal, üretim faaliyetlerini çevre dostu politikalarıyla yürütmeyi ve doğal kaynakları korumayı önceliklendirmektedir. Bu doğrultuda üretim süreçleri sürekli olarak gözden geçirilerek, kaynakların etkin ve verimli bir şekilde kullanılması hedeflenmektedir.

Atık yönetimi ve geri dönüşüm ile ilgili bugünü ve yarını düşünerek üstlenmiş olduğumuz sorumluluk doğrultusunda, çevresel performansımızı sürekli olarak iyileştirmek için gereken tüm önlemler alınmaktadır.